Prekių krepšelis: Prekių krepšelis: tuščias

Avarinis spynų atrakinimas

  • nuo 8:00 iki 24:00 H
Mob. tel:+370 618 88811

 

  • Automobiliai
  • Medinės, plastikinės, metalinės šarvuotos durys
  • Garažų vartai
  • Sefai

Buto, biuro, garažo, seifo durų atidarymas:

UABLeolasiūlo Jums durų atidarymo paslaugas bet kurioje Vilniaus miesto ir rajono dalyje. Tikriausiai, nėra žmogaus, kuris nors kartą gyvenime nebūtų atsidūręs tokioje situacijoje, kai negalėjo patekti į savo paties butą. Priežasčių gali būti nemažai, tačiau dažniausiai pasitaikančiospamesti raktai arba spynos gedimas. Tokiais atvejais spynai atrakinti reikalingos profesionalo žinios.

Problemos sprendimaskreiptis į mūsų įmonę bet kuriuo metu. Šią avarinio spynų atrakinimo paslaugą mes teikiame jau daugiau kaip 15 metų ir turime nepriekaištingą reputaciją. Tai reiškia, kad mumis galima drąsiai pasitikėti bet kokioje situacijoje. Mes suprantame, kad duris reikia atidaryti skubiai, neatsižvelgiant į tai, kokiu paros metu paskambino klientas. Todėl mūsų meistrai atrakina spynas visą parą.

Jeigu durys brangios, šiurkščiai išlaužti spynas būtų visai netinkamas dalykas. Niekas nepageidautų, kad brangios įėjimo durys per kelias minutes būtų išdraskytos ir subraižytos. Todėl mes teikiame avarinio spynų atrakinimo paslaugą dirbdami itin kruopščiai. Įstačius naują spyną nelieka jokių žymių, primenančių apie įvykį.

Kad būtų išvengta bet kokių netikėtumų, spynų atrakinimo paslauga teikiama klientui tiktai pateikus dokumentus. Patvirtinimui, kad mes turime teisę atrakinti Jūsų spyną, nes Jūs esate buto gyventojas ar savininkas, būtina pateikti pasą arba nuosavybę paliudijantį dokumentą. Jeigu paslauga teikiama valstybės institucijoms vykdant pareigas, tada dokumentas, patvirtinantis teisę atrakinti spyną, yra teismo nutarimas.

Automobilių spynelių atrakinimas

Mūsų gyvenime kartais susiklosto beprotiškai juokingos situacijos, kurios sukelia begalę rūpesčių ir problemų. Daugelis žmonių yra patyrę, kaip būna netyčia užsitrenkus namų durims arba sugedus spynai. Toks nemalonumas gali ištikti, jeigu dar neištiko, ir automobilininką. Reikalas tas, kad visos šiuolaikinės automobilių signalizacijos sistemos turi automatinio apsaugos sistemos įjungimo funkciją. Tai reiškia, kad durys, praėjus tam tikram laikui po užtrenkimo, užrakinamos ir atidaryti automobilio įprastiniu būdu jau neįmanoma. Norint atverti savojo plieno žirgo dureles reikia pašalinti blokavimo sistemą. Tai galima padaryti tiktai su signalizacijos valdymo pulteliu. Viskas labai paprasta, jei pultelį laikote rankoje, tačiau daryti, jeigu jis liko užtrenktame automobilyje!

Dėl mūsų išsiblaškymo kartais nutinka taip, kad automobilio raktelį kartu su signalizacijos pulteliu paliekame salone ir išlipę užtrenkiame duris. Po to signalizacijos sistema automatiškai atkerta prieigą į saloną, užblokuoja duris.

Tokiu atveju Jums nelieka kitos išeities, tik išimti automobilio užraktus, tačiau žmogui, neturinčiam reikiamų žinių, tai padaryti tikrai sudėtinga.

Automobilio atidarymas visą parą

Daugėjant atvejų, kai užsirakina automobilių spynelės, automobilių paslaugų rinkoje atsiranda nedidėlės įmonės ir firmos, veikiančios visą parą ir galinčios atrakinti automobilių spyneles, atidaryti automobilių duris nepažeisdamos. Nesvarbu, dėl kokios priežasties Jūs negalite patekti į savo automobilio salonądėl sugedusios ar užsikirtusios durų spynelės, sugedusio centrinio užrakto, pamestų raktelių, automobilio užsiblokavimo su rakteliais salone ir t. t. UABLeola, kurios specializacija yra automobilių atrakinimas (paslauga teikiama visą parą), pasirengusi padėti Jums bet kokiose situacijoje.

    Atvykę į vietą mūsų įmonės specialistai pradžių paprašys Jūsų pateikti to automobilio dokumentus, paskui patikrins tikrumą ir tik tada imsis atrakinti automobilįvisą parą!

    .